Yükleme rampaları
Yükleme rampası, malların araç ile yükleme alanı arasında sorunsuz ve güvenli bir şekilde iletilmesi için aradaki boşlukta bir köprü oluşturur. Tesisinize uygun manuel rampa levhaları ve otomatik rampalar, farklı türde araçlar ile diğer ekipmana uygun şekilde tasarlanmıştır.

Assa Abloy hidrolik menteşe dili yükleme rampaları

Maksimum işlevsellik için sağlam ve bakımı kolay ASSA ABLOY hidrolik katlanır menteşe dilli yükleme rampalarını seçin
Hidrolik katlanır menteşe dilli yükleme rampaları, arıza süresini en aza indirirken güvenli ve etkili yükleme ve boşatmayı mümkün kılacak şekilde tasarlanmıştır. Sonuç olarak, malların iletilmesi için istisnai düzeyde güvenliğe ulaşılmış ve ekipman hasarları ya da yaralanmalar önlenmiş olur. Bakım işlemleri, işlevselliğin sağlanması açısından kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bükülü bir katlanır dil, malzemeleri işleme almakta kullanılan ekipmanın “kaymasını” engeller.

Hidrolik katlanır menteşe dilli yükleme rampaları, fırınlanmış levhalar ile birlikte oldukça sağlam katlanır dil desteği sağlar. Tüm etki kuvvetleri, optimal şekilde absorbe edilir, bu şekilde hasardan kaçınılır ve ürünlerin uzun ömürlü olması sağlanır. Öne çıkan başka bir özellik de açık menteşeli dilli tasarımıdır. Bakım gereksinimi düşük olan bu çözüm, ürünlerin sorunsuz bir şekilde çalışacağını garanti eder.

Yenilikçi ve benzersiz ASSA ABLOY 950 serisi yükleme kontrol sistemi, yükleme rampalarının, rampa körüklerinin ve kapının tek bir kontrol ünitesinden kusursuz bir şekilde kontrol edilebilmesini sağlar. Kendinden açıklamalı düğmeler, sistemin kolay bir şekilde çalıştırılabilmesini sağlar. Artık ayrı yönlendirme birimlerine ya da karmaşık kablolara gerek yok.

ASSA ABLOY DL6010S katlanır bağlantı
ASSA ABLOY DL6010S katlanır bağlantısı, genel endüstri uygulamalarında standart çözümdür. Katlanır menteşeli dil, rampa ile taşıt yatağı arasındaki boşluğu güvenli bir şekilde kapatır.

ASSA ABLOY DL6010SA katlanır bağlantı otomatik yükleyici
ASSA ABLOY DL6010SA katlanır bağlantı otomatik yükleyici, bir yapı ile kolay entegrasyon için kendiliğinden destekli bir çerçeveye sahiptir. Bu çerçeve, bina dışında tam bir yükleme çözümü sunmak için ilgili tüm bileşenler, yükleme rampası, körük ve kapıyı içeren eksiksiz bir yükleme odacığı için temel oluşturur.

ASSA ABLOY DL6111SA Swingdock Autodock
ASSA ABLOY DL6111SA Swingdock Autodock menteşeli dilli rampa , bir yapı ile kolay entegrasyon için kendiliğinden destekli bir platforma sahiptir. Bu platform, bina dışında tam bir yükleme çözümü sunmak için gerekli yükleme rampası, körük ve kapı gibi ilgili tüm bileşenleri içeren eksiksiz bir yükleme odacığı için temel oluşturur. 100 kN ya da isteğe bağlı olarak 150 kN yük kapasiteli, ağır hizmete uygun bir yükleme rampasıdır. Dayanıklı ve güvenilir yapısı nedeniyle, ağır yüklerin taşınması gibi zorlu işlerde yüksek performans garantisi sunar.

ASSA ABLOY DL6010SR katlanır bağlantı yedeği
ASSA ABLOY DL6010SR katlanır bağlantı yedeği, eskimiş yükleme rampalarının yerine kullanılabilecek uygun maliyetli bir yükseltme çözümüdür. Birçok farklı boyutta ve esnek çerçeve tasarımlarında sunulan bu ürün, herhangi bir tadilat işlemi gerektirmeksizin mevcut yükleme rampalarının yerine kullanılabilir.

ASSA ABLOY DL6111S Swingdock 100 & 150
ASSA ABLOY DL6111S Swingdock menteşeli dilli rampa , 100 kN ya da isteğe bağlı olarak 150 kN yük kapasiteli, ağır hizmete uygun bir yükleme rampasıdır. Dayanıklı ve güvenilir yapısı nedeniyle, ağır yüklerin taşınması gibi zorlu işlerde yüksek performans garantisi sunar.

Teleskopik yapılıtımlı yükleme rampaları
ASSA ABLOY teledock isodock ile soğuk depolama tesislerinde enerji kaybını en aza indirin
Teledock isodock, yükleme ve boşaltma işlemleri sırasında sıcaklık zincirlerinde kırılma olmamasını sağlayacak şekilde özel olarak soğuk depolama tesisleri için tasarlanmıştır. Kapalı durumdayken soğuk ve sıcak hava girişini mükemmel bir şekilde alttan kapatır. Bu yapı, geleneksel yükleme sistemleri ile karşılaştırıldığında %75’e kadar enerji tasarrufu sunar.

Ayrıca, teledock isodock, yükleme araçlarından gelen etki kuvvetlerinin bina zemini tarafından absorbe edilmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tamponlar aracılığıyla binaya hasar verilmesi önlenir. Buz tutmayan yapı bina zemininden bölme kapısı muhafazası için bir boşlukla ayrılır, ayrı bir yapı olarak bulunmaz. Karmaşık yapı düzenlemelerinden kaçınılabilir.

Yenilikçi ve benzersiz ASSA ABLOY 950 serisi yükleme kontrol sistemi, yükleme rampalarının, rampa körüklerinin ve kapının tek bir kontrol ünitesinden kusursuz bir şekilde kontrol edilebilmesini sağlar. Kendinden açıklamalı düğmeler, sistemin kolay bir şekilde çalıştırılabilmesini sağlar. Artık ayrı yönlendirme birimlerine ya da karmaşık kablolara gerek yok.

ASSA ABLOY DL6020TI teledock isodock
ASSA ABLOY DL6020TI teledock isodock soğuk depolama tesisleri için tasarlanmış, enerjiden tasarruf edilmesini sağlayan iç içe geçmeli dilli bir yükleme rampasıdır. Alt yalıtım paneli ile birlikte, önceden monte edilmiş, kuruluma hazır bir ünite olarak teslim edilir. Ünite hazırlanan çukura doğru kaldırılır.

Basamaklı otomatik yükleyici yükleme rampası
ASSA ABLOY basamaklı otomatik yükleyici ile yükleme işleminin verimini ve güvenliğini artırın
Basamaklı otomatik yükleyici, yükleme işlemi için ilave verim ve güvenlik sağlar. Tasarım, kapalı arka kapıları ile kamyonların yükleme alanına yaklaşmasını sağlamak için geliştirilmiştir. Alana yanaşıldıktan sonra kapıların açılması birkaç farklı avantaj sunar. Verim ve güvenliği artırmanın yanı sıra, enerjiden de tasarruf edilmesini sağlar ve hijyen ile çalışma koşullarını iyileştirir.

Bu, farklı uygulamalar için ideal çözümdür:

Güvenlik ön planda olduğunda hijyenik taşıma
Kesintisiz soğuma zinciri gerektiren gıda lojistiği
Gümrük gereklilikleri bulunan konteynırların taşınması
Hırsızlığın ön planda olduğu durumlar
Yenilikçi ve benzersiz ASSA ABLOY 950 serisi yükleme kontrol sistemi, yükleme rampası, yükleme küreği ve kapısının tamamının tek bir kontrol ünitesinden sorunsuz bir şekilde kontrol edilebilmesini sağlar. Kendinden açıklamalı düğmeler, sistemin kolay bir şekilde çalıştırılabilmesini sağlar. Artık ayrı yönlendirme birimlerine ya da karmaşık kablolara gerek yok.

ASSA ABLOY DL6120STA basamaklı otomatik yükleyici
ASSA ABLOY DL6120STA basamaklı otomatik yükleyici, yapı ile kolay entegrasyon için kendiliğinden destekli bir çerçevesi bulunan bir iç içe geçmeli dilli yükleme rampasıdır. Bu çerçeve, bina dışında tam bir yükleme çözümü sunmak için ilgili tüm bileşenler, yükleme rampası, körük ve kapıyı içeren eksiksiz bir yükleme odacığı için temel oluşturur.

ASSA ABLOY küçük ve büyük araç combidock yükleme rampası
ASSA ABLOY küçük ve büyük araç combidock yükleme rampası her büyüklükte aracın etkili bir şekilde taşınabilmesini sağlar
Küçük ve büyük araç combidock, farklı rampa yüksekliği ihtiyacını ortadan kaldırarak yapım maliyetlerini düşürür. Sadece anahtarın çevrilmesi gibi basit bir hareketle, her büyüklükte aracı taşıyabilir. Özel bir güvenlik kontrol sistemi, yükleme rampasının araç yatağının dikey hareketlerini otomatik olarak izlemesini sağlar. Yatağın yatay olarak hareket etmesi durumunda, aynı otomatik sistem dudağı yatağa karşı tutarak geçişlerin güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmesini sağlar.

Yenilikçi ve benzersiz ASSA ABLOY 950 serisi yükleme kontrol sistemi, yükleme rampalarının, rampa körüklerinin ve kapının tek bir kontrol ünitesinden kusursuz bir şekilde kontrol edilebilmesini sağlar. Kendinden açıklamalı düğmeler, sistemin kolay bir şekilde çalıştırılabilmesini sağlar. Artık ayrı yönlendirme birimlerine ya da karmaşık kablolara gerek yok.

ASSA ABLOY DL6030C combidock
ASSA ABLOY DL6030C combidock ürününde, stabilitesi yüksek alüminyum alaşımından bir iç içe geçmeli dudak bulunur. Dudak son derece düz olduğundan, yükleme rampası ile kamyon yatağı arasında sorunsuz geçiş sağlar. Bu da takoz yüklerinin azaltılması nedeniyle insanlar için ergonomik ve ekonomik avantajlar sunar ve taşıma ekipmanında eskime ve aşınmanın daha az görülmesini sağlar.

Leave a comment

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans