Tersane hangar kapıları
Tersane hangar kapıları, şiddetli rüzgarlı kıyısal iklim koşulları ile korozif koşullara karşı çift bariyer sunar. Güvenli, sürdürülebilir ve etkili bir şekilde çalışan bu kapılar, büyük ölçekte üretim yapan şirketlerin taleplerini karşılayabilecek niteliktedir.

Tek kanatlı tersane hangar kapısı sistemleri
Tek kanatlı tersane hangar kapıları ile üretim zemin alanınızın daha büyük bir kısmını boş bırakın.
Tek kanatlı tersane hangar kapısı sistemlerimiz, dikey askılıdır ve yanlarında neredeyse hiç alan bırakılması gerekmez, bu şekilde üretim alanınızdan daha iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz. Herhangi bir döşeme rayı gerektirmeyen bu kapılar, araçlarınızın ve ekipmanınızın giriş ve çıkışlarını kolaylaştırır. Bu kapıların denizcilik uygulamalarında oldukça başarılı olduğu kanıtlanmıştır ve bu kapılar, şiddetli rüzgarlara sahip kıyısal iklim koşullarına dayanıklı şekilde tasarlanmıştır. Kapılar aynı zamanda kaynak ve bileme kaynaklı kıvılcımlara ya da kumlama maddelerinin sıçramasına karşı da dayanıklıdır. Tek kanatlı tersane hangar kapıları, dünyanın en çok kasırga gözlemlenen bölgelerinde dahi 30 yıl boyunca performans gösterecek şekilde, güvenilir ve geçirmezliği doğrulanmış çözümler sunar.

Son derece güvenilir olan ve korozyona karşı dayanıklı tek kanatlı tersane hangar kapıları oldukça az bakım gerektirir. Tüm kapılar, doğal aydınlatma için yarı saydam bezlerden üretilmektedir.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalıştığınızda, tesisinizi tersane hangar kapılarınızın işletim ömrü sürecince sizi destekleyecek yetenekli ve deneyimli mühendislere emanet etmiş olursunuz. Saha analizi ve teknik özelliklerden, kurulum, devreye alma, servis ve desteğe kadar geniş bir yelpazede sunulan birinci sınıf uzmanlıktan faydalanın.

ASSA ABLOY VL3110 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3110 dikey askılı bez kapılar, orta büyüklükte açıklıklar için tasarlanmıştır. Bu kapılar, zorlu koşullara kolaylıkla dayanabilir ve geçirmezlik sağlar ancak yanlarda herhangi bir boşluk gerektirmez. İklim kontrollü ya da yoğun büyük açıklıklar için ASSA ABLOY VL3110 yüksek hızlı olarak da sunulabilmektedir. Şartları son derece zorlu ortamlar için ASSA ABLOY VL3110, korozyona karşı ekstra koruma sunacak şekilde de sunulabilmektedir.

ASSA ABLOY VL3116 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3116 dikey askılı bez kapılar, büyük açıklıklar için, şiddetli rüzgarlara ve zorlu koşullara dayanıklı bir biçimde tasarlanmıştır. Benzersiz bir tasarım ve yapıya sahip olan bu ürünlerin denizcilik uygulamalarındaki başarısı kanıtlanmıştır ve bu kapılar yüksek güvenilirlik sunarken asgari düzeyde bakım gerektirmektedir. Her bir kapı, uygulama gerekliliklerinizi karşılayabilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapı
ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, tersane hangarlarında gerekli olan büyük kapı açıklıkları için tercih edilen kapı modelidir. Alandan tasarruf edebilmenizi sağlayabilecek olan bu kapı modeli, neredeyse her boyutta üretilebilir ve yanlarda herhangi bir alan bırakılmasını gerektirmez ya da zeminde alan kaplamaz. Kapılar rüzgar yükleri için özel olarak boyutlandırılabilir ve korozyonu önleyecek bileşenler içerecek şekilde üretilebilir.

Çok kanatlı tersane hangar kapısı sistemleri
En büyük kapı açıklıklarını dahi ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar ile kapatabilirsiniz
Çok kanatlı tersane hangar kapısı sistemlerimiz, neredeyse sınırsız büyüklükte genişlikte açıklıkları dahi kapatabilmenizi sağlar ve yanlarda neredeyse hiç alan bırakmanıza gerek kalmaz. Bu da değerli üretim alanınızın daha fazlasını boş bırakabileceğiniz anlamına gelir. Döşeme rayı gerektirmediğinden, kar ya da buz nedeniyle kapının arızalanma riski bulunmamaktadır.

Denizcilik uygulamalarındaki başarısı kanıtlanmış olan çok kanatlı tersane hangar kapıları, şiddetli rüzgarlara dayanabilecek şekilde tasarlanmıştır ve çok az bakım gerektirir. Yarı saydam bezler halinde sunulan bu ürünler, doğal ışığın içeri girmesine izin vererek iyi bir çalışma ortamı oluşturur.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalıştığınızda, tesisinizi otomatik girişlerinizin işletim ömrü sürecince sizi destekleyecek yetenekli ve deneyimli mühendislere emanet etmiş olursunuz. Saha analizi ve teknik özelliklerden, kurulum, devreye alma, servis ve desteğe kadar geniş bir yelpazede sunulan birinci sınıf uzmanlıktan faydalanın.

ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapı
ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, tersane hangarlarında gerekli olan büyük kapı açıklıkları için tercih edilen kapı modelidir. Bu kapı modeli, neredeyse her boyutta üretilebilir ve yanlarda herhangi bir alan bırakılmasını gerektirmez ya da zeminde alan kaplamaz. Kapılar rüzgar yükleri için özel olarak boyutlandırılabilir ve korozyonu önleyecek bileşenler içerecek şekilde üretilebilir.

Uçak hangar kapısı sistemleri
Uçaklar için gerekli, genellikle çok geniş olan uçak hangar kapıları tek ya da çok kanatlı olarak seçilebilir ve boyutları neredeyse sınırsız olabilir.

Tek kanatlı uçak hangar kapısı sistemleri
ASSA ABLOY VL3110, VL3116 ve VL3190 tek kanatlı uçak hangar kapıları ile maksimum güvenilirlik, emniyet ve enerji verimi
Tek kanatlı uçak hangar kapısı sistemleri özel olarak maksimum güvenilirlik, en üst düzeyde emniyet ve yüksek enerji verimi sunmak için tasarlanmıştır. Esnek ve sağlam tasarım, uzun süre dayanıklılık ve hasarlara karşı güvenilir bir direnç sunar. Uçak hangar kapıları dikey askılı olduğundan, pahalı zemin rayları ve kapı cepleri kullanılmasına gerek kalmaz ve tesis tasarımı uygun maliyetli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Dikey çalışma, alandan tasarruf etmenizi sağlar ve hangar boyutunun özelleştirilmesini ve hangarın özel ihtiyaçlarınıza uygun şekilde tasarlanmasını kolaylaştırır.

Tüm kapılarımız, doğal aydınlatma için yarı saydam bezlerden üretilmektedir. Arıza emniyeti, patentli yük durdurma birimleri ve diğer emniyet sistemleri ile donatılan bu kapılar personelinizin, hava taşıtlarınızın ve ekipmanınızın emniyetini sağlar.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalıştığınızda, tesisinizi hangar kapılarınızın işletim ömrü sürecince sizi destekleyecek yetenekli ve deneyimli mühendislere emanet etmiş olursunuz. Saha analizi ve teknik özelliklerden, kurulum, devreye alma, servis ve desteğe kadar geniş bir yelpazede sunulan birinci sınıf uzmanlıktan faydalanın.

ASSA ABLOY VL3110 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3110 dikey askılı bez kapılar, orta büyüklükte açıklıklar için tasarlanmıştır. Güvenilir, emniyetli ve enerji verimli olan bu ürünler, en zorlu koşullara karşı dayanıklıdır. İklim kontrollü ya da yoğun büyük açıklıklar için ASSA ABLOY VL3110 yüksek hızlı olarak da sunulabilmektedir.

ASSA ABLOY VL3116 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3116 dikey askılı bez kapılar, büyük açıklıklar için tasarlanmıştır. Bu kapıların benzersiz tasarımı ve yapısı, yüksek düzeyde operasyonel güvenilirlik, en üst düzeyde emniyet ve enerji verimi sunarken, asgari düzeyde bakım gerektirir. Her bir kapı, rüzgar şiddeti gibi uygulama gerekliliklerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapı
ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, uçak hangarlarında gerekli olan büyük kapı açıklıkları için tercih edilen kapı modelidir. Boyut ve yapılandırma açısından neredeyse hiç bir uygulama limiti bulunmamaktadır. Bu ürünün yenilikçi tasarımı, maksimum dayanıklılık ve enerji verimi sağlar. Patentli yük durdurma birimleri, kişiler ve ekipman için maksimum emniyet sunar.

Çok kanatlı uçak hangar kapısı sistemleri
Çok büyük açıklıkları, ayarlanabilir yüksekliklerde ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar ile kapatın
Neredeyse sınırsız genişlikte açıklıkların değişken yüksekliklerde kapatılmasına izin veren yapım maliyetleri. Benzersiz, dayanıklı tasarım ve yapı yüksek düzeyde operasyonel güvenilirlik ve enerji verimi sağlar. Çok kanatlı uçak hangar kapıları dikey askılı olduğundan, pahalı zemin rayları ve kapı cepleri kullanılmasına gerek kalmaz ve tesis tasarımı uygun maliyetli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Tüm kapılar doğal aydınlatma için yarı sayfam bezden yapılmıştır, bu durum hem çalışma ortamını iyileştirir hem de gün içerisinde aydınlatmanın bir kısmını kapatabileceğinizden enerji tasarrufu sağlar.

Çok kanatlı uçak hangar kapıları, kapı açıklıklarında esnekliğe olanak tanır ve farklı büyüklüklerde birden fazla uçağın tek bir hangarda bulunmasını mümkün kılar. Kara ekipmanının taşınması için tek bir kapı kanadını asgari yükseklikte kaldırmanız yeterli olacaktır, bu da iklimlendirilmiş hava kaybını en aza indirir.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalıştığınızda, tesisinizi hangar kapılarınızın işletim ömrü sürecince sizi destekleyecek yetenekli ve deneyimli mühendislere emanet etmiş olursunuz. Saha analizi ve teknik özelliklerden, kurulum, devreye alma, servis ve desteğe kadar geniş bir yelpazede sunulan birinci sınıf uzmanlıktan faydalanın.

ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapı
ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, son derece büyük kapı açıklıkları için tasarlanmıştır ve neredeyse sınırsız genişlikte sunulur. Zorlu ortamlar için üretilmiş olan bu ürünler, maksimum güvenilirlik ve enerji verimi sunar. Kapı kanatlarının uygun sayıda ve türde ara kiriş ile tasarlanması, bu kapıların neredeyse her şiddette rüzgara dayanabilmesini ve hava koşullarını içeri yansıtmamasını sağlar.

Madencilik sektörü hangar kapısı sistemleri
ASSA ABLOY madencilik sektörü hangar kapısı sistemleri ile kire, korozyona, şiddetli rüzgarlara ve aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklılık sağlayın.
Madencilik sektörü hangar kapısı sistemleri kire, korozyona, şiddetli rüzgarlara ve aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Sağlam ve güvenilir olan bu ürünler, en üst düzeyde emniyet ve tesislere etkili erişim sağlarken uzun süre dayanıklılık özellikleri de sunar. Kapılar aynı zamanda kaynak ve bileme kaynaklı kıvılcımlara ya da kumlama maddelerinin sıçramasına karşı da dayanıklıdır.

Esnek tasarım sayesinde, boyut ve yapılandırma açısından pratik olarak herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Kapının üst kısmında yarı saydam, alt kısmında ise düz bez kullanılması, en kirli ortamlarda dahi doğal ışıktan maksimum düzeyde faydalanılabilmesini sağlar.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalıştığınızda, tesisinizi madencilik sektörü hangar kapılarınızın işletim ömrü sürecince sizi destekleyecek yetenekli ve deneyimli mühendislere emanet etmiş olursunuz. Saha analizi ve teknik özelliklerden, kurulum, devreye alma, servis ve desteğe kadar geniş bir yelpazede sunulan birinci sınıf uzmanlıktan faydalanın.

ASSA ABLOY VL3010 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3010 dikey askılı bez kapılar, orta büyüklükte açıklıklar için tasarlanmıştır ve en zorlu ortamlarda dahi üst düzey geçirmezlik sağlar. Sadece birkaç adet hareketli parçasının olması ve bezin korozyona karşı dayanıklılığı, bu kapının zorlu madencilik uygulamaları için ideal olmasını sağlamaktadır. Yoğun açıklıklarla baş edebilmesi için ASSA ABLOY VL3010 yüksek hızlı olarak da sunulabilmektedir. Şartları son derece zorlu ortamlar için ASSA ABLOY VL3010, korozyona karşı ekstra koruma sunacak şekilde de sunulabilmektedir.

ASSA ABLOY VL3016 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3016 dikey askılı bez kapılar, büyük açıklıklar ve zorlu koşullar için, şiddetli rüzgarlara ve ağır işlere karşı dayanıklı bir biçimde tasarlanmıştır. Benzersiz tasarım, dayanıklılık, geçirmezlik, enerji verimi ve operasyonel güvenilirlik sunmaktadır. Uzun hizmet ömrüne sahiptir ve bakım gerekliliği asgari düzeydedir. Her bir kapı, uygulama gerekliliklerinizi karşılayabilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapı
ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, madeninizin ekstra büyük dış girişleri için ideal seçim olacaktır. Bu ürünler neredeyse her koşulda hızlı ve güvenilir şekilde çalışabilir. Zeminde neredeyse hiç alan kaplamayan bu ürünler, her boyutta kapının kullanılabilmesini sağlayan bir tasarım esnekliğine sahiptir. ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, mükemmel hava geçirmezlikleri ve şiddetli rüzgarlara karşı dayanıklılıkları sayesinde, ısı kaybını en aza indirerek ağır görevler için uygun bir çalışma alanı sunar.

Vinç kapısı sistemleri
Hızlı, güvenilir ve enerji etkin çalışma sağlanmasına yardımcı olacak vinç kapısı sistemleri
Vince ve vinç raylarına uyması için özel olarak tasarlanmış olan dikey askılı bu kapı, yanlarda neredeyse hiç alan bırakılmasını gerektirmez ve döşeme rayı kullanılmasına ihtiyaç kalmaz. Basit ve çalıştırılması kolay olan bu ürün, aşırı iklim koşulları için idealdir ve sıkı geçirmezlik sağlar, bu şekilde enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Kapı büyüklüğüne bağlı olarak hızlı çalışacak şekilde de sunulabilir.

Vinç kapısı sistemleri, değişken yükseklik ile neredeyse sınırsız açıklıkların kapatılmasını sağlayarak yapım maliyetlerinizi en aza indirir. Açıklığın şekli ve vinç rayının yerleşimine bağlı olarak yukarı hareket frizleri ile birlikte ya da bu frizler olmadan çeşitli kapı tasarımları oluşturulabilir.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalıştığınızda, tesisinizi vinç kapılarınızın işletim ömrü sürecince sizi destekleyecek yetenekli ve deneyimli mühendislere emanet etmiş olursunuz. Saha analizi ve teknik özelliklerden, kurulum, devreye alma, servis ve desteğe kadar geniş bir yelpazede sunulan birinci sınıf uzmanlıktan faydalanın.

ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapıları, bir vincin geçebileceği büyüklükte kapılara ihtiyaç duyan ağır sanayi tesisleri için idealdir. Bu ürünler neredeyse her koşulda hızlı ve güvenilir şekilde çalışabilir. Bu kapı modeli, neredeyse her boyutta üretilebilir ve yanlarda herhangi bir alan bırakılmasını gerektirmez ya da zeminde alan kaplamaz. Bu kapılar, mükemmel hava geçirmezlikleri ve şiddetli rüzgarlara karşı dayanıklılıkları sayesinde, ısı kaybını en aza indirerek ağır görevler için uygun bir çalışma alanı sunar.

 

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans