Uçak hangar kapısı sistemleri
Uçaklar için gerekli, genellikle çok geniş olan uçak hangar kapıları tek ya da çok kanatlı olarak seçilebilir ve boyutları neredeyse sınırsız olabilir.

Tek kanatlı uçak hangar kapısı sistemleri
ASSA ABLOY VL3110, VL3116 ve VL3190 tek kanatlı uçak hangar kapıları ile maksimum güvenilirlik, emniyet ve enerji verimi
Tek kanatlı uçak hangar kapısı sistemleri özel olarak maksimum güvenilirlik, en üst düzeyde emniyet ve yüksek enerji verimi sunmak için tasarlanmıştır. Esnek ve sağlam tasarım, uzun süre dayanıklılık ve hasarlara karşı güvenilir bir direnç sunar. Uçak hangar kapıları dikey askılı olduğundan, pahalı zemin rayları ve kapı cepleri kullanılmasına gerek kalmaz ve tesis tasarımı uygun maliyetli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Dikey çalışma, alandan tasarruf etmenizi sağlar ve hangar boyutunun özelleştirilmesini ve hangarın özel ihtiyaçlarınıza uygun şekilde tasarlanmasını kolaylaştırır.

Tüm kapılarımız, doğal aydınlatma için yarı saydam bezlerden üretilmektedir. Arıza emniyeti, patentli yük durdurma birimleri ve diğer emniyet sistemleri ile donatılan bu kapılar personelinizin, hava taşıtlarınızın ve ekipmanınızın emniyetini sağlar.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalıştığınızda, tesisinizi hangar kapılarınızın işletim ömrü sürecince sizi destekleyecek yetenekli ve deneyimli mühendislere emanet etmiş olursunuz. Saha analizi ve teknik özelliklerden, kurulum, devreye alma, servis ve desteğe kadar geniş bir yelpazede sunulan birinci sınıf uzmanlıktan faydalanın.

ASSA ABLOY VL3110 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3110 dikey askılı bez kapılar, orta büyüklükte açıklıklar için tasarlanmıştır. Güvenilir, emniyetli ve enerji verimli olan bu ürünler, en zorlu koşullara karşı dayanıklıdır. İklim kontrollü ya da yoğun büyük açıklıklar için ASSA ABLOY VL3110 yüksek hızlı olarak da sunulabilmektedir.

ASSA ABLOY VL3116 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3116 dikey askılı bez kapılar, büyük açıklıklar için tasarlanmıştır. Bu kapıların benzersiz tasarımı ve yapısı, yüksek düzeyde operasyonel güvenilirlik, en üst düzeyde emniyet ve enerji verimi sunarken, asgari düzeyde bakım gerektirir. Her bir kapı, rüzgar şiddeti gibi uygulama gerekliliklerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapı
ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, uçak hangarlarında gerekli olan büyük kapı açıklıkları için tercih edilen kapı modelidir. Boyut ve yapılandırma açısından neredeyse hiç bir uygulama limiti bulunmamaktadır. Bu ürünün yenilikçi tasarımı, maksimum dayanıklılık ve enerji verimi sağlar. Patentli yük durdurma birimleri, kişiler ve ekipman için maksimum emniyet sunar.

Çok kanatlı uçak hangar kapısı sistemleri
Çok büyük açıklıkları, ayarlanabilir yüksekliklerde ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar ile kapatın
Neredeyse sınırsız genişlikte açıklıkların değişken yüksekliklerde kapatılmasına izin veren yapım maliyetleri. Benzersiz, dayanıklı tasarım ve yapı yüksek düzeyde operasyonel güvenilirlik ve enerji verimi sağlar. Çok kanatlı uçak hangar kapıları dikey askılı olduğundan, pahalı zemin rayları ve kapı cepleri kullanılmasına gerek kalmaz ve tesis tasarımı uygun maliyetli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Tüm kapılar doğal aydınlatma için yarı sayfam bezden yapılmıştır, bu durum hem çalışma ortamını iyileştirir hem de gün içerisinde aydınlatmanın bir kısmını kapatabileceğinizden enerji tasarrufu sağlar.

Çok kanatlı uçak hangar kapıları, kapı açıklıklarında esnekliğe olanak tanır ve farklı büyüklüklerde birden fazla uçağın tek bir hangarda bulunmasını mümkün kılar. Kara ekipmanının taşınması için tek bir kapı kanadını asgari yükseklikte kaldırmanız yeterli olacaktır, bu da iklimlendirilmiş hava kaybını en aza indirir.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalıştığınızda, tesisinizi hangar kapılarınızın işletim ömrü sürecince sizi destekleyecek yetenekli ve deneyimli mühendislere emanet etmiş olursunuz. Saha analizi ve teknik özelliklerden, kurulum, devreye alma, servis ve desteğe kadar geniş bir yelpazede sunulan birinci sınıf uzmanlıktan faydalanın.

ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapı
ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, son derece büyük kapı açıklıkları için tasarlanmıştır ve neredeyse sınırsız genişlikte sunulur. Zorlu ortamlar için üretilmiş olan bu ürünler, maksimum güvenilirlik ve enerji verimi sunar. Kapı kanatlarının uygun sayıda ve türde ara kiriş ile tasarlanması, bu kapıların neredeyse her şiddette rüzgara dayanabilmesini ve hava koşullarını içeri yansıtmamasını sağlar.

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans