Panelli seksiyonel kapılar
Kullanımı cazip ve kolay, camlı ve panelli yukarı kayar seksiyonel kapılar sızdırmaz şekilde oturan ve dayanıklı endüstriyel kullanım sunar. Yukarıya tavanın altına kayarak kapı açıklığı etrafında maksimum geçiş sağlar.

Hızlı panelli seksiyonel kapılar:

Operasyonel verimi artırmak ve işletmenizde enerji tasarrufu sağlamak için saniyede 1 metre açılma hızı
ASSA ABLOY OH1042S panelli seksiyonel kapılar, işletmenizin hızını arttırmak ve işletmenizde enerji tasarrufu sağlamak için yenilenmiş kontrol sistemi ve güçlendirilmiş yapısıyla yeniden tasarlandı. Hız, çalışma ortamınızı geliştirirken güvenliği artırır, enerji harcamalarınızı azaltır ve birçok avantaj sağlar. ASSA ABLOY OH1042S, yoğun işlerinizin sorunsuz şekilde ilerlemesi için tasarlanmıştır.

Hızın avantajları
Çok sık kullanılan kapılara sahip, farklı yükseklikte araçların kullandığı, sıcaklık kontrolünün önemli olduğu, sık kapı çarpışmalarının yaşandığı ya da rüzgar ve toz girişinin azaltılmasının istendiği işletmeler için hız paha biçilmez bir avantaj sağlar. Saniyede bir metrelik çalışma hızıyla OH1042S, hem zaman tasarrufu sağlar hem de zamanı size geri kazandırır.

Enerji ve ekonomik açıdan verimli
Hız, daha kısa kapanma süresiyle iç mekanlarda iklim kontrolünü kolaylaştırır. Su geçirmezlik, rüzgar yükü ve hava geçirgenliği için sıkı contalara sahiptir. Sıcaklığın daha iyi kontrol altına alınması, daha az ısı ve enerji kaybının yanı sıra CO2 emisyonlarını da azaltır.

Güvenlik, konfor ve kullanışlılık önemlidir
Kapının entegre boy fotoseli kapı açıklığında bir nesne algılandığında, kapıyı hemen durdurarak kaza ve yaralanma riskini azaltır. Kapı daha hızlı olduğundan, açılma sırasında araçların ve yüklenen malzemelerin kapıya çarpma riski çok daha düşüktür.

Hızlı açılma ve kapanma hızı, istenmeyen hava akımlarını önleyerek çalışanlar için daha iyi ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlarken, işletmenizin de daha kullanışlı, daha konforlu ve daha güvenli olmasını sağlar.

Gereksinimlerinize uygun bir kapı
ASSA ABLOY OH1042S’yi özelleştirebilirsiniz. Ray sistemlerini yapılandırın, kapının rengini seçin ve pencerelerin şeklini, sayısını ve yerleşimini belirleyin. Kelimenin tam manasıyla binlerce farklı seçenek içersinden kapınızı kendi gereksinimlerinize ve tercihlerinize göre yapılandırabilirsiniz.

Tamamen cam yukarı kayar seksiyonel kapılar:

Etkileyici, tamamen cam ASSA ABLOY OH1042FG yukarı kayar seksiyonel kapı ile daha fazla ışığın girmesini sağlayın
ASSA ABLOY OH1042FG tamamen cam yukarı kayar seksiyonel kapıları ışık, teşhir ya da görüş açıklığı gerektiğinde kullanılmak üzere tasarlanan tamamı cam kapılardır. Tipik uygulamalar arasında showroomlar, itfaiyeler ve en uygun gün ışığı ve/veya teşhir imkanlarının arzu edildiği diğer uygulamalar sayılabilir.

ASSA ABLOY OH1042FG tamamen cam yukarı kayar seksiyonel kapıların alüminyum çerçeveleri anotlanmış ya da boyanmıştır. Paneller tamamen cam olup modern, çekici ve benzersiz görünüm sağlar.

Yukarı kayar seksiyonel kapı açıldığında yukarıya tavanın altına kayarak kapı açıklığı etrafında boş alan yaratır ve tamamen serbest bırakır.

Güvenlik uygunluğu
ASSA ABLOY OH1042FG tamamen cam yukarı kayar seksiyonel kapılar Avrupa Direktiflerindeki tüm çalışma ve güvenlik gereklilikleri ile CEN Avrupa Standardizasyon Komitesince yayınlanan standartları karşılamak üzere tasarlanmıştır.

VE DAHA BİR ÇOK HİZMET TESKON KALİTESİ İLE SİZLERLE BULUŞMAYI BEKLİYOR.

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans