Yükleme rampası aksesuarları
Akıllı aksesuarlar yükleme rampanızdaki güvenlik ve konforu iyileştirir. Araç kısıtlamaları ve yenilikçi aydınlatma kılavuzları gibi ürünler rampa alanınızın çok daha sürdürülebilir ve güvenli olmasını sağlamaya yardımcı olur.

ASSA ABLOY Dock-IN ve Trafik Işıkları
ASSA ABLOY DE6090DI Dock-IN ve trafik ışıkları ile geceleri dahi yükleme alanına güvenli ve emniyetli şekilde yanaşın.
ASSA ABLOY DE6090DI Dock-IN ve trafik ışıkları, park etme kılavuzu ve trafik ışıklarını güvenli ve emniyetli yanaşma için bir arada sunan bir çözümdür. Beyaz bir kılavuz ışı, sürücünün kamyonu yükleme alanına yanaştırabilmesi için bir görsel hedef sunarak yükleme alanına kolay ve güvenli bir şekilde yanaşılmasını sağlar. Kamyon sürücüleri, arka tekerleklere doğru aşağı bakar ve geleneksel trafik ışığı sistemlerinin aksine, kapı altındaki kırmızı ışık, bir kılavuz sunar. Yalnızca kamyon yerinde olduğunda kontrol kutusu işlevleri serbest bırakılabilir, “kamyon yerinde” güvenlik kilidi işlevi ile operatörün enerjiden tasarruf etmesine ve yükleme sürecini tamamen kontrol etmesine yardımcı olunur.

Kılavuz ve trafik ışıkları sayesinde asfalt üzerine kılavuz çizgi çizilmesine veya bu çizgilerin yenilenmesine gerek kalmaz. Ayrıca, bahçe üzerinde ve karların temizlenmesinde engel teşkil eden çelik borudan yapılmış geleneksel park kılavuzlarına gerek kalmaz. Modern LED teknolojisi sayesinde, ASSA ABLOY DE6090DI Dock-IN ve trafik ışıkları az enerji tüketir ve uzun ömürlüdür.

ASSA ABLOY Rampa ışığı
ASSA ABLOY DE6090DL rampa ışığı ile rampa alanını ağır hizmet tipi LED aydınlatmaları ile donatın
Rampa ışıkları, genellikle yükleme alanında hassas nesnelerdir bu nedenle, neredeyse yok edilemez ASSA ABLOY DE6090DL rampa ışıklarının ağır hizmet tipi LED aydınlatması, kamyonun ve rampa alanının ışıklandırılması için ideal çözümdür. Bu ürün, en zorlu ortamlar için tasarlanmıştır ve herhangi bir hasar görmeden, hareketli forkliftlerin sert darbelerine dahi dayanabilir.

Muhafaza , dökme alüminyumdan, lens kapağı da kırılmaz polikarbonattan yapılmıştır. Koruma sınıfı IP66 olan bu ürün toz geçirmez ve su püskürtmesine karşı dayanıklıdır. 18 Watt’lık LED teknolojisi, ASSA ABLOY DE6090DL ağır hizmet tipi LED ışıkları, düşük enerji tüketir, kapsamlı aydınlatma sağlar ve uzun ömürlüdür.


Leave a comment

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans