ASSA ABLOY konveyör kapıları

ASSA ABLOY yüksek performanslı konveyör kapılarıyla otomasyonlu üretim proseslerinde güvenliği ve verimliliği geliştirin
Konveyör kapıları otomasyonlu üretim proseslerinin güvenliğini, güvenilirliğini ve verimliliğini 7 gün 24 saat üretim temelinde sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu kapı türleri otomasyon prosesinde çalışan insanlara fiziksel bir engel olarak ya da makineleri ya da üretim hücrelerini ayırmak için gerçek üretim prosesine entegre edilir. Her bir endüstrinin özel taleplerini yansıtmak üzere robotik, kaynak, lazer kaynağı ya da pres hatları ile VERİ YOLU entegrasyonu ve konveyörlü taşıma sistemleri için özel tasarımlar yapılabilir.

ASSA ABLOY RP300

ASSA ABLOY RP300 makine üretim kapıları otomasyonlu prosesler ve üretim hatları için tasarlanmış ağır hizmet yüksek hızlı kapılardır. Asgari sayıda parça içeren bu sağlam makine koruma kapıları güvenilir ve kurulumu kolaydır ve az bakım gerektirir. ASSA ABLOY RP 300 makine koruma kapıları otomasyonlu imalat proseslerine yakın çalışan personele koruma sağlar. Bu yukarı sarılan kapı kavramı otomasyonlu makinelerden kısa mesafeye montaj sayesinde kompakt bir üretim kurulumu sağlar. Aynı zamanda, hızlı açılma ve kapanma zamanları ürün akışını ve proses üretkenliğini artırır.

ASSA ABLOY RP2000
ASSA ABLOY RP2000 kapıları alüminyum çıtalardan mamul sert bir perde içeren ve otomasyonlu makine faaliyetinden azami koruma sağlayan yüksek hızlı makine koruma kapılarıdır. Bu kapı, robot ve lazerli kaynak uygulamaları için özel olarak geliştirilmiştir. ASSA ABLOY RP2000 serisi otomasyonu geliştiren, güvenliği sağlayan ve yüksek endüstri standartlarının karşılanmasına yardımcı olan akıllı tasarım elemanlara sahiptir. ASSA ABLOY RP2000 inanılmış derecede hızlı açılarak kısa açılma/kapanma zamanı sağlar. Dakikada 5 defa açılıp/kapanabilir. Sağlama tasarımı zorlu ve endüstriyel ortamlara dayanır ve bir dizi açılma/kapanmadan sonra proses güvenilirliği sağlar.

 

Leave a comment

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans