Uygun maliyetli, düşük enerji tüketen, elektromekanik ASSA ABLOY SW100 ve ASSA ABLOY SW200 genel kanatlı kapı operatörleri
ASSA ABLOY SW100 genel kanatlı kapı operatörü
ASSA ABLOY SW100 kanatlı kapı operatörlerinin düşük enerji performansı, otomatik kanatlı kapılı girişlerde oldukça uygun maliyetli bir çözüm sunabilmesini sağlar. ASSA ABLOY SW100 çalışırken çok az ses çıkarır. Düşük ses düzeyi ve erişim kolaylığının önem taşıdığı sağlık hizmetleri kurumlarında, yerleşim yerlerinde, ofislerde ve kamu hizmeti kurumlarında girişlerde kullanım için ideal çözümdür.

İsteğe bağlı dahili batarya yedeği ve izleme seçeneği, ürünün elektrik kesintilerinde çalışmasını sağlarken, akıllı kilitleme özelliği de ürüne emniyet katar.

ASSA ABLOY SW100 düşük enerji gerektiren uygulamalar, iç ve dış girişler, tek ve iki kanatlı kapılar, yangın kapıları (yerel düzenlemelere uygun şekilde), kaçış güzergahları ve çekmeli uygulamalar gibi birçok kullanım şekli için uygundur.

Güvenlik uyumluluğu
ASSA ABLOY SW100 aşağıdakiler ile uyumludur: EN 1634-1, EN 16005, UL 325 ve ANSI/BHMA A156.19.

ASSA ABLOY SW200 genel kanatlı kapı operatörü
ASSA ABLOY SW200, ağır kapılarda kullanım için olağan üstü bir kapasiteye sahip, akıllı, ağır hizmet tipi, elektromekanik bir kanatlı kapıdır. Bu ürün, nazik ve sorunsuz çalışmanın kuvvet ve yoğun trafik akışı ile bir arada gerektiği uygulamalarda ideal seçenektir. Yükleme basıncına ve rüzgar yüküne karşı dayanıklılık sağlarken manuel bir şekilde kolaylıkla açılabilir.

ASSA ABLOY SW200, hem itmeli hem de çekmeli uygulamalarda benzersiz 180 derecelik bir açı sağlar ve güç kesintilerinde, manuel itme kuvveti de kolaylıkla kullanılabilir.

İsteğe bağlı dahili batarya yedeği ve izleme seçeneği, ürünün elektrik kesintilerinde çalışmasını sağlarken, akıllı kilitleme özelliği de ürüne emniyet katar.

ASSA ABLOY SW200 düşük enerji ve ağır hizmet gerektiren uygulamalar, iç ve dış girişler, tek ve iki kanatlı kapılar, yangın kapıları (yerel düzenlemelere uygun şekilde), kaçış güzergahları ve çekmeli uygulamalar gibi birçok kullanım şekli için uygundur.

Güvenlik uyumluluğu
ASSA ABLOY SW200 EN 1634-1, EN 16005, UL 325 ve ANSI/BHMA A156.10, A156.19 ile uyumludur

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans