Hangar kapıları
Hangar kapıları, havacılık, madencilik ve liman endüstrileri için ideal seçimdir. Boyut ve yapılandırma açısından neredeyse hiçbir sınırlaması bulunmayan dikey askılı hangar kapıları, büyük açıklıklar için harika bir seçenek olacaktır.

Tersane hangar kapıları
Tersane hangar kapıları, şiddetli rüzgarlı kıyısal iklim koşulları ile korozif koşullara karşı çift bariyer sunar. Güvenli, sürdürülebilir ve etkili bir şekilde çalışan bu kapılar, büyük ölçekte üretim yapan şirketlerin taleplerini karşılayabilecek niteliktedir.

Uçak hangar kapısı sistemleri
Uçaklar için gerekli, genellikle çok geniş olan uçak hangar kapıları tek ya da çok kanatlı olarak seçilebilir ve boyutları neredeyse sınırsız olabilir.

Madencilik hangar kapı sistemleri

ASSA ABLOY madencilik sektörü hangar kapısı sistemleri ile kire, korozyona, şiddetli rüzgarlara ve aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklılık sağlayın.
Madencilik sektörü hangar kapısı sistemleri kire, korozyona, şiddetli rüzgarlara ve aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Sağlam ve güvenilir olan bu ürünler, en üst düzeyde emniyet ve tesislere etkili erişim sağlarken uzun süre dayanıklılık özellikleri de sunar. Kapılar aynı zamanda kaynak ve bileme kaynaklı kıvılcımlara ya da kumlama maddelerinin sıçramasına karşı da dayanıklıdır.

Esnek tasarım sayesinde, boyut ve yapılandırma açısından pratik olarak herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Kapının üst kısmında yarı saydam, alt kısmında ise düz bez kullanılması, en kirli ortamlarda dahi doğal ışıktan maksimum düzeyde faydalanılabilmesini sağlar.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalıştığınızda, tesisinizi madencilik sektörü hangar kapılarınızın işletim ömrü sürecince sizi destekleyecek yetenekli ve deneyimli mühendislere emanet etmiş olursunuz. Saha analizi ve teknik özelliklerden, kurulum, devreye alma, servis ve desteğe kadar geniş bir yelpazede sunulan birinci sınıf uzmanlıktan faydalanın.

ASSA ABLOY VL3010 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3010 dikey askılı bez kapılar, orta büyüklükte açıklıklar için tasarlanmıştır ve en zorlu ortamlarda dahi üst düzey geçirmezlik sağlar. Sadece birkaç adet hareketli parçasının olması ve bezin korozyona karşı dayanıklılığı, bu kapının zorlu madencilik uygulamaları için ideal olmasını sağlamaktadır. Yoğun açıklıklarla baş edebilmesi için ASSA ABLOY VL3010 yüksek hızlı olarak da sunulabilmektedir. Şartları son derece zorlu ortamlar için ASSA ABLOY VL3010, korozyona karşı ekstra koruma sunacak şekilde de sunulabilmektedir.

ASSA ABLOY VL3016 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3016 dikey askılı bez kapılar, büyük açıklıklar ve zorlu koşullar için, şiddetli rüzgarlara ve ağır işlere karşı dayanıklı bir biçimde tasarlanmıştır. Benzersiz tasarım, dayanıklılık, geçirmezlik, enerji verimi ve operasyonel güvenilirlik sunmaktadır. Uzun hizmet ömrüne sahiptir ve bakım gerekliliği asgari düzeydedir. Her bir kapı, uygulama gerekliliklerinizi karşılayabilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapı
ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, madeninizin ekstra büyük dış girişleri için ideal seçim olacaktır. Bu ürünler neredeyse her koşulda hızlı ve güvenilir şekilde çalışabilir. Zeminde neredeyse hiç alan kaplamayan bu ürünler, her boyutta kapının kullanılabilmesini sağlayan bir tasarım esnekliğine sahiptir. ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, mükemmel hava geçirmezlikleri ve şiddetli rüzgarlara karşı dayanıklılıkları sayesinde, ısı kaybını en aza indirerek ağır görevler için uygun bir çalışma alanı sunar.

Vinç kapıları sistemleri

Hızlı, güvenilir ve enerji etkin çalışma sağlanmasına yardımcı olacak vinç kapısı sistemleri
Vince ve vinç raylarına uyması için özel olarak tasarlanmış olan dikey askılı bu kapı, yanlarda neredeyse hiç alan bırakılmasını gerektirmez ve döşeme rayı kullanılmasına ihtiyaç kalmaz. Basit ve çalıştırılması kolay olan bu ürün, aşırı iklim koşulları için idealdir ve sıkı geçirmezlik sağlar, bu şekilde enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Kapı büyüklüğüne bağlı olarak hızlı çalışacak şekilde de sunulabilir.

Vinç kapısı sistemleri, değişken yükseklik ile neredeyse sınırsız açıklıkların kapatılmasını sağlayarak yapım maliyetlerinizi en aza indirir. Açıklığın şekli ve vinç rayının yerleşimine bağlı olarak yukarı hareket frizleri ile birlikte ya da bu frizler olmadan çeşitli kapı tasarımları oluşturulabilir.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalıştığınızda, tesisinizi vinç kapılarınızın işletim ömrü sürecince sizi destekleyecek yetenekli ve deneyimli mühendislere emanet etmiş olursunuz. Saha analizi ve teknik özelliklerden, kurulum, devreye alma, servis ve desteğe kadar geniş bir yelpazede sunulan birinci sınıf uzmanlıktan faydalanın.

ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapıları, bir vincin geçebileceği büyüklükte kapılara ihtiyaç duyan ağır sanayi tesisleri için idealdir. Bu ürünler neredeyse her koşulda hızlı ve güvenilir şekilde çalışabilir. Bu kapı modeli, neredeyse her boyutta üretilebilir ve yanlarda herhangi bir alan bırakılmasını gerektirmez ya da zeminde alan kaplamaz. Bu kapılar, mükemmel hava geçirmezlikleri ve şiddetli rüzgarlara karşı dayanıklılıkları sayesinde, ısı kaybını en aza indirerek ağır görevler için uygun bir çalışma alanı sunar.

Leave a comment

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans