Panelli seksiyonel kapılar
Kullanımı cazip ve kolay, camlı ve panelli yukarı kayar seksiyonel kapılar sızdırmaz şekilde oturan ve dayanıklı endüstriyel kullanım sunar. Yukarıya tavanın altına kayarak kapı açıklığı etrafında maksimum geçiş sağlar.

Hızlı panelli seksiyonel kapılar
Operasyonel verimi artırmak ve işletmenizde enerji tasarrufu sağlamak için saniyede 1 metre açılma hızı
ASSA ABLOY OH1042S panelli seksiyonel kapılar, işletmenizin hızını arttırmak ve işletmenizde enerji tasarrufu sağlamak için yenilenmiş kontrol sistemi ve güçlendirilmiş yapısıyla yeniden tasarlandı. Hız, çalışma ortamınızı geliştirirken güvenliği artırır, enerji harcamalarınızı azaltır ve birçok avantaj sağlar. ASSA ABLOY OH1042S, yoğun işlerinizin sorunsuz şekilde ilerlemesi için tasarlanmıştır.

Hızın avantajları
Çok sık kullanılan kapılara sahip, farklı yükseklikte araçların kullandığı, sıcaklık kontrolünün önemli olduğu, sık kapı çarpışmalarının yaşandığı ya da rüzgar ve toz girişinin azaltılmasının istendiği işletmeler için hız paha biçilmez bir avantaj sağlar. Saniyede bir metrelik çalışma hızıyla OH1042S, hem zaman tasarrufu sağlar hem de zamanı size geri kazandırır.

Enerji ve ekonomik açıdan verimli
Hız, daha kısa kapanma süresiyle iç mekanlarda iklim kontrolünü kolaylaştırır. Su geçirmezlik, rüzgar yükü ve hava geçirgenliği için sıkı contalara sahiptir. Sıcaklığın daha iyi kontrol altına alınması, daha az ısı ve enerji kaybının yanı sıra CO2 emisyonlarını da azaltır.

Güvenlik, konfor ve kullanışlılık önemlidir
Kapının entegre boy fotoseli kapı açıklığında bir nesne algılandığında, kapıyı hemen durdurarak kaza ve yaralanma riskini azaltır. Kapı daha hızlı olduğundan, açılma sırasında araçların ve yüklenen malzemelerin kapıya çarpma riski çok daha düşüktür.

Hızlı açılma ve kapanma hızı, istenmeyen hava akımlarını önleyerek çalışanlar için daha iyi ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı sağlarken, işletmenizin de daha kullanışlı, daha konforlu ve daha güvenli olmasını sağlar.

Gereksinimlerinize uygun bir kapı
ASSA ABLOY OH1042S’yi özelleştirebilirsiniz. Ray sistemlerini yapılandırın, kapının rengini seçin ve pencerelerin şeklini, sayısını ve yerleşimini belirleyin. Kelimenin tam manasıyla binlerce farklı seçenek içersinden kapınızı kendi gereksinimlerinize ve tercihlerinize göre yapılandırabilirsiniz.

Yalıtımlı yukarı kayar seksiyonel kapılar
Yüksek düzeyde yalıtımlı ve enerji verimli
Sıcaklık kontrolü
82 mm yalıtımlı yeni ASSA ABLOY OH1082P, size mükemmel ısı yalıtımı ve harika enerji tasarrufu sağlamak için tasarlandı. Sıkı üst ve yan fitiller ve su geçirmez alt conta gibi yenilikçi özellikleri ile iş yerinizde hava akımlarını ve nem yoğuşmasını en aza indireceğinizden emin olabilirsiniz. Bu yukarı açılır seksiyonel kapı, en iyi çalışma koşullarını sağlarken aynı zamanda enerji tüketiminizi azaltabilmeniz için iç ortamınızı kontrol altına almanızı sağlar.

Gereksinimlerinize uygun olacak şekilde yapılandırabilirsiniz
Yeni ASSA ABLOY OH1082P, tam sizin istediğiniz özelliklere göre yapılandırılabilir. ASSA ABLOY OH1082P’nizi geçiş gereksinimlerinize uygun şekilde tasarlamanız için pencere olmasını isteyebilir, on bir standart renkten birini seçebilir ya da kendi fabrikada boyanmış renginizi tercih edebilir veya çok çeşitli ray setleri ve boyutlar arasında seçim yapabilirsiniz.

ASSA ABLOY OH1082P, ASSA ABLOY OH1042P ve ASSA ABLOY OH1042S ile en yüksek kaliteli tasarım seçeneklerine sahip olduğundan, birden fazla yukarı açılır seksiyonel kapınız varsa, bunları, binanızın cephesinin düzenli görünmesi için gerektiği gibi yapılandırabilirsiniz.

Yönetmelikler için hazır
En katı çevresel yönetmeliklerin gereklerini karşılayacak şekilde üretilen ASSA ABLOY OH1082P’nin üretimi ve özellikleri, 2020’de yürürlüğe girecek olan zorlu yalıtım gereksinimlerini karşılamasını sağlamaktadır. ASSA ABLOY OH1082P, 0,46W/m2K* U-değeri ile bu gereksinimleri karşılayacak, hatta daha fazlasını sunacaktır.

*Hesaplama, bir 5x5m ASSA ABLOY OH1082P yukarı açılır seksiyonel kapıyı temel almaktadır.

ASSA ABLOY yukarı kayar seksiyonel kapılar
Panel ya da pencere içeren ASSA ABLOY OH1042 yukarı kayar seksiyonel kapı
ASSA ABLOY OH1042 yukarı kayar seksiyonel kapı açıldığında yukarıya tavanın altına kayarak kapı açıklığı içinde ve etrafında boş alan yaratır.

Yalıtımlı , sandviç panel ve çerçeveli cam kapılardan oluşan eksiksiz yukarı kayar seksiyonel kapı ürün çeşitlerini sunuyoruz.

Yukarı kayar seksiyonel kapıların her bir parçası en yüksek standartlara göre üretilir. Rüzgara dirençli takviyeli paneller ile su sızdırmazlığı, rüzgar yükü ve hava geçirgenliği sınıf 3 sertifikasyonu size daha güzel görünümlü ve daha uzun süre performans sağlayan kapı sunar. Bu küçük yenilikler, korudukları binalarda büyük farklar yaratır.

Dokuz standart dış kapı renginden ya da hem iç hem dış taraf için fabrikanızda uygulanacak renklerden seçim yapabilirsiniz. Farklı ebatlar, paneller, pencere modelleri, kilitler, kollar ve geçiş kapılarıyla sunulan ASSA ABLOY yukarı kayar seksiyonel kapıları her türlü endüstriyel ihtiyacı mükemmel karşılar.

ASSA ABLOY OH1042P
ASSA ABLOY OH1042P yukarı kayar seksiyonel kapılar endüstriyel tesislerin dış duvarlarında sağlam, iyi yalıtımlı ve alan tasarrufu sağlayan kapı isteyen müşteriler için idealdir.

ASSA ABLOY OH1042F
ASSA ABLOY OH1042F yukarı kayar seksiyonel kapılar ışık, teşhir ya da görüş açıklığı gerektiğinde kullanılmak üzere tasarlanan camlı kapılardır.

ASSA ABLOY tamamen cam yukarı kayar seksiyonel kapıları
Etkileyici, tamamen cam ASSA ABLOY OH1042FG yukarı kayar seksiyonel kapı ile daha fazla ışığın girmesini sağlayın
ASSA ABLOY OH1042FG tamamen cam yukarı kayar seksiyonel kapıları ışık, teşhir ya da görüş açıklığı gerektiğinde kullanılmak üzere tasarlanan tamamı cam kapılardır. Tipik uygulamalar arasında showroomlar, itfaiyeler ve en uygun gün ışığı ve/veya teşhir imkanlarının arzu edildiği diğer uygulamalar sayılabilir.

ASSA ABLOY OH1042FG tamamen cam yukarı kayar seksiyonel kapıların alüminyum çerçeveleri anotlanmış ya da boyanmıştır. Paneller tamamen cam olup modern, çekici ve benzersiz görünüm sağlar.

Yukarı kayar seksiyonel kapı açıldığında yukarıya tavanın altına kayarak kapı açıklığı etrafında boş alan yaratır ve tamamen serbest bırakır.

Güvenlik uygunluğu
ASSA ABLOY OH1042FG tamamen cam yukarı kayar seksiyonel kapılar Avrupa Direktiflerindeki tüm çalışma ve güvenlik gereklilikleri ile CEN Avrupa Standardizasyon Komitesince yayınlanan standartları karşılamak üzere tasarlanmıştır.

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans