ASSA ABLOY madencilik sektörü hangar kapısı sistemleri ile kire, korozyona, şiddetli rüzgarlara ve aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklılık sağlayın.
Madencilik sektörü hangar kapısı sistemleri kire, korozyona, şiddetli rüzgarlara ve aşırı sıcaklıklara karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Sağlam ve güvenilir olan bu ürünler, en üst düzeyde emniyet ve tesislere etkili erişim sağlarken uzun süre dayanıklılık özellikleri de sunar. Kapılar aynı zamanda kaynak ve bileme kaynaklı kıvılcımlara ya da kumlama maddelerinin sıçramasına karşı da dayanıklıdır.

Esnek tasarım sayesinde, boyut ve yapılandırma açısından pratik olarak herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Kapının üst kısmında yarı saydam, alt kısmında ise düz bez kullanılması, en kirli ortamlarda dahi doğal ışıktan maksimum düzeyde faydalanılabilmesini sağlar.

ASSA ABLOY Entrance Systems ile birlikte çalıştığınızda, tesisinizi madencilik sektörü hangar kapılarınızın işletim ömrü sürecince sizi destekleyecek yetenekli ve deneyimli mühendislere emanet etmiş olursunuz. Saha analizi ve teknik özelliklerden, kurulum, devreye alma, servis ve desteğe kadar geniş bir yelpazede sunulan birinci sınıf uzmanlıktan faydalanın.

ASSA ABLOY VL3010 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3010 dikey askılı bez kapılar, orta büyüklükte açıklıklar için tasarlanmıştır ve en zorlu ortamlarda dahi üst düzey geçirmezlik sağlar. Sadece birkaç adet hareketli parçasının olması ve bezin korozyona karşı dayanıklılığı, bu kapının zorlu madencilik uygulamaları için ideal olmasını sağlamaktadır. Yoğun açıklıklarla baş edebilmesi için ASSA ABLOY VL3010 yüksek hızlı olarak da sunulabilmektedir. Şartları son derece zorlu ortamlar için ASSA ABLOY VL3010, korozyona karşı ekstra koruma sunacak şekilde de sunulabilmektedir.

ASSA ABLOY VL3016 dikey askılı bez kapılar
ASSA ABLOY VL3016 dikey askılı bez kapılar, büyük açıklıklar ve zorlu koşullar için, şiddetli rüzgarlara ve ağır işlere karşı dayanıklı bir biçimde tasarlanmıştır. Benzersiz tasarım, dayanıklılık, geçirmezlik, enerji verimi ve operasyonel güvenilirlik sunmaktadır. Uzun hizmet ömrüne sahiptir ve bakım gerekliliği asgari düzeydedir. Her bir kapı, uygulama gerekliliklerinizi karşılayabilecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapı
ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, madeninizin ekstra büyük dış girişleri için ideal seçim olacaktır. Bu ürünler neredeyse her koşulda hızlı ve güvenilir şekilde çalışabilir. Zeminde neredeyse hiç alan kaplamayan bu ürünler, her boyutta kapının kullanılabilmesini sağlayan bir tasarım esnekliğine sahiptir. ASSA ABLOY VL3190 dikey askılı bez kapılar, mükemmel hava geçirmezlikleri ve şiddetli rüzgarlara karşı dayanıklılıkları sayesinde, ısı kaybını en aza indirerek ağır görevler için uygun bir çalışma alanı sunar.

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans