Döner kapılar
İklim kontrolünün öncelikli olduğu durumlarda, döner kapılar idealdir. İki, üç ve dört kanatlı modeller halinde sunulan bu kapılar, iç ve dış ortamları üstün bir şekilde ayırarak trafik akışını yönlendirir.

Yüksek kapasiteli döner kapılar
Büyük, iki ve üç kanatlı döner kapılar, iç ısıtma ve soğutma maliyetlerinizi kurulumdan hemen sonra iyileştirir. Bunlar güvenlik ve yoğun insan akışını idare etme konusunda piyasada liderdir.

Kompakt döner kapılar
Kompakt ASSA ABLOY döner kapıları, döner kapıların iklim kontrolü avantajlarını, otomatik kapıların güvenliği ve konforu ile bir araya getiren hoş görünümlü girişler oluşturur.

Power Assist döner kapılar, sadece yaya geçişinin olduğu alanlarda güvenli, sürdürülebilir ve kolay kullanımlı geçiş çözümleridir.
ASSA ABLOY Geçiş Sistemleri’nin ASSA ABLOY döner kapı ürün serisinden yeni Power Assist döner kapı, her türlü halka açık ya da özel ofislere işlevsellik sunar. Sadece yaya trafiğine sahip geçişler için ideal kompakt RD100, yayaların kolayca ve kendi hızlarında geçiş yapmasına olanak tanır. Yayalar, manuel operatörlü kapıyı iterek hareket ettirdiklerinden düşük enerji kullanımına sahiptir ve karbon ayakizinizi azaltır. Teknisyenler, tork, yön, Power Assist ve diğer özellikler için basit, web tabanlı yapılandırma aracı sayesinde en iyi geçiş çözümünü bulmada size ve müşterilerinize yardımcı olabilmektedir.

Sürdürülebilirlik ve güvenlik ASSA ABLOY RD100’ün doğasında yer alır. Kapıdaki hareket sensörleri sıkışmaları önlemek ve kaza riskini azaltmak için sürekli olarak kapıyı takip ederler. Mevcut Park-konumuna-dön ve Kararlı-park konumu seçenekleri sayesinde istenmeyen hava akımlarını önler ve kapının her zaman bir sonraki kullanıcı için ideal pozisyonda olmasını sağlar.

RC3 sertifikasyonu, RD100’ün hırsızlığa karşı dayanıklılık açısından yüksek standartta olduğunu gösterirken içeride kimse bulunmadığında bile işletmenizin korunmasını sağlar.

Güvenlik Uyumluluğu
ASSA ABLOY RD100, EN 16005 güvenlik standartları ile tamamen uyumludur.

Tamamen cam yapılmış döner kapılar

Hoş görünümlü, cam tavanlı ASSA ABLOY RD3-300 ve ASSA ABLOY RD4-300 döner kapıları
Çarpıcı, tamamen camdan yapılmış üç ve dört kanatlı ASSA ABLOY RD3-300 ve ASSA ABLOY RD4-300 döner kapıları, benzersiz, isteğe bağlı olarak sunulan LED ışıklı tavanları ile her bir bina için sanat eseri niteliğinde olan, enerji tasarruflu giriş portföyümüzde öne çıkan ürünlerdir. ASSA ABLOY’ın tamamen camdan yapılmış döner kapıları ile, bina içindeki iklim istenmeyen hava filtrelemesine karşı korunacak ve hoş, lüks bir girişten mahrum kalmaksızın enerjiden tasarruf edebilmenizi sağlayacaktır.

ASSA ABLOY’ın cam tavanlı döner kapıları hem iç hem de dış kurulumlar için tekli veya çoklu ana girişler olarak kullanılabilir.

Güvenlik uyumluluğu
ASSA ABLOY RD3-300 ve RD4-300 EN 16005 güvenlik standardı ile tamamen uyumludur.

ASSA ABLOY RD3A1 ve RD4A1 erişim kontrollü döner kapıları ile erişimi yakından yönetin
ASSA ABLOY RD3A1 ve RD4A1 erişim kontrollü döner kapılar, tek yönde, kısıtlı erişim talepleri ile baş edebilmek üzere tasarlanmıştır. Bu kapılar, kapının açık anca kilitli olması gerektiği durumlarda ya da kapının iklim kontrolünden taviz verilmeksizin ya da enerji maliyetleri artırılmaksızın açık kalması gereken durumlar için idealdir.

ASSA ABLOY RD4A2 erişim kontrollü döner kapısı, erişimi her iki yönde de kontrol eden hoş görünümlü ancak son derece güvenli bir giriş sağlar. Acil durumda kırılma özelliği, kapı kanatlarının yanlara açılmasını ve boşaltım alanında engel bulunmamasını sağlar. İç ve dış ortamların birbirinden tamamen ayrılmasını sağlayan bu döner kapılar, ses düzeylerini düşürmenin yanı sıra ısıtma ve/veya soğutma maliyetlerini de azaltır.

Erişim kontrollü ASSA ABLOY Entrance Systems döner kapıları, ana giriş ya da personel girişlerinde kullanım için ya da kısıtlı bir alana giriş sağlamak için idealdir, çünkü bu kapılar, istenmeyen geçişleri bir veya iki yönde önleyecek şekilde programlanabilir.

İç ve dış ortamların birbirinden tamamen ayrılmasını sağlayan bu döner kapılar, ses düzeylerini düşürmenin yanı sıra ısıtma ve/veya soğutma maliyetlerini de azaltır. Bu ürünler, farklı geçiş ihtiyaçları ile baş edebilmek için birçok farklı boyutta sunulmaktadır. [Styles] Üç model de neredeyse her binaya uygun şekilde bir araya getirilebilecek birkaç farklı yapılandırma halinde sipariş edilebilir ve herhangi bir özel temel gereksinimi olmaksızın, doğrudan tamamlanmış zemin yüzeyi üzerine yerleştirilmek için tasarlanmıştır.

Güvenlik uyumluluğu
ASSA ABLOY RD3A1, RD4A1 v RD4A2 EN 16005 güvenlik standardı ile tamamen uyumludur.

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans