KURUMSAL

Kurumsal Politikamız

TESKON HAKKINDA

Giderek daha yüksek teknolojilerin kıyasıya mücadele verdiği inşaat sektöründe, son derece önemli bir yer tutan yapı otomasyon sistemleri; kullanım amacına, işlevine geçiş sıklığına göre farklılıklar göstermektedir.

Kullanım amacına uyun teknoloji ve modelin seçimi bu konuda son derece önemli bir yer tutar.

Sektörde ilklere imza atmanın ve öncü olmanın beraberinde getirdiği yüksek kalite ve estetik anlayışı ile tüm ihtiyaç ve kullanım amaçlarına uygun çözümler sunan TESKON Geçiş Sistemleri, gün geçtikçe daha yeni ve daha gelişmiş sistemleri, satış sonrası hizmet ve sorumluluk anlayışını uzman kadrosu ile sunuyor.
TESKON Geçiş Sistemleri ile kalite ve yüksek teknoloji kapınızda….
Firmamız ASSA ABLOY Yetkili Servis Hizmeti Vermektedir.

ASSA ABLOY

Sorunsuz çalışan bir geçiş, başarılı bir işletmenin vazgeçilmez koşuludur. Geniş ürün yelpazesi, uygun çözümleri ve bilgi birikimi ile ASSA ABLOY Entrance Systems tüm geçiş otomasyon sistemlerinde sizin en güçlü yardımcınızdır.
ASSA ABLOY Entrance Systems, giriş otomasyonu çözümleri alanında dünyanın en geniş ürün yelpazesini sunan firmasıdır. Yaya, malzeme ve araç trafiğini bir bütün olarak ele alır ve maliyet, kalite ve ömür performans kriterlerine göre olabilecek en uygun ürünlerle çözümler sunarız.
Bu ürün markaları, Besam, Crawford, Albany ve Megadoor, yıllardır ASSA ABLOY markası ile birlikte istikrarlı biçimde tanıtılmıştır. 2017’den bu yana bu şirketlerin her birinin sağladığı kolektif bilgi ve kaynaklar, ASSA ABLOY markası altında birleştirilmiştir.

Ürünlerimizle işletmenizin, ön, arka ve iç mekanlarda bulunan geçişlerine çözümler sunuyoruz. Bütüncül yaklaşım felsefemiz, işletmenizde karşılaştığınız tüm sorunları göz önüne almamızı ve en uygun çözümleri sunmamızı sağlamaktadır.
Kapı sistemlerinde küresel lider ASSA ABLOY Entrance Systems bir ASSA ABLOY kuruluşudur.

Gücü, dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğü temsil ediyoruz.

Ürünlerimizin bir çok özelliği var ve bizler sizlere her şeyden önce şunu söylemek istiyoruz. Aradan uzun yıllar geçse bile ilk günkü gibi sağlamlığını ve kalitesini koruyan kapı sistemleri ile çalışmak istemez misiniz ?

teskon gücü temsil eder
  1. Otomatik kapılarımız misafirlerinizi iyi bir şekilde karşılar. İnsan trafiğini yönetirken aynı zamanda içeride ki iklimde korur.
  2. Endüstriyel kapılar, lojistiği kolaylaştırıp güvenliği artırarak iş akışınızın önemli bir parçasını oluşturur. Yukarı kayar seksiyonel kapı, katlanabilir kapı ve dikey askılı bez kapı gibi çeşitli modelleri mevcuttur.
  3. Yoğun çalışma alanlarında ve zorlu koşullarda yüksek hızlı, yüksek performanslı kapılar öne çıkar. İmalat, gıda , makina koruma , temiz oda ve soğuk depolama gibi sık açılma ve kapamanın gerçekleştiği uygulamalarda verimlilik , yüksek performans , güvenlik ve hijyeni sağlar.
  4. Hangar kapıları, havacılık, madencilik ve liman endüstrileri için ideal seçimdir. Boyut ve yapılandırma açısından neredeyse hiçbir sınırlaması bulunmayan dikey askılı hangar kapıları, büyük açıklıklar için harika bir seçenek olacaktır.
  5. Yükleme rampa ekipmanı, malların etkili ve güvenli bir şekilde işleme alınması açısından kilit önem taşımaktadır. Rampalar, körükler, yükleme odacıkları ve diğer aksesuarlar, yükleme ve boşaltma işlemlerini çok daha kolay ve sürdürülebilir bir hale getirmektedir.

Bakım & Modernizasyon Çalışmaları

AssaAbloy_DoorSystems[1]

Kapsamlı bakım programlarımız ve modernizasyon servislerimizi markadan bağımsız olarak tüm yaya kapılarına, endüstriyel kapılara ve yükleme ramplarına vermekteyiz. Başarılı uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

TESKON / GÜNEYDOĞU

Kaliteyi Güneydoğu'da temsil ediyoruz

Merkezi Gaziantep’ te bulunan firmamız Assa Abloy’ un Türkiye/Güneydoğu sorumlusu görevini üstlenmektedir. Kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız işler ve gösterdiğimiz referanslar ile bu sektörde ne caddi olduğumuzu ve ürünlerimizin ne denli kaliteli oluğunu gösterdik. Endüstri sektörü birbiri ile yarış halinde olan onlarca fabrika ve diğer kuruluşlara ev sahipliği yapıyor. Ürünleri sürekli trans halinde olan bu kuruluşlara TESKON’ un sihirli elleri değiyor. Ürünlerimizi tercih eden firmaların ürün yükleme ve nakliye hızları %500′ e varan değerlerde hızlandı. Bakım ve onarım hizmetlerinde ki hızımız ve getirdiğimiz çözümler ile müşterilerimizin yüzlerini her daim gülümser şekilde yakalıyoruz.

İŞİNİZİ HIZLANDIRMAK İÇİN, DAHA DA HIZLI ÇALIŞIYORUZ

HIZLI AÇILIR KAPANIR KAPI SİSTEMLERİNDE DÜNYA LİDERİ

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans