HİZMETLERİMİZ

DAYANIKLILIK & ZERAFET

GÜCÜ, DAYANIKLILIĞI ve ZERAFET

ASSA ABLOY, kapı açma çözümlerinde dünya lideridir ve kendini kullanıcıların güvenlik, emniyet ve kullanım kolaylığı ihtiyaçlarını karşılamaya adamıştır.

TESKON; Otomatik kapı konusunda dünya lideri konumda ki Assa Abloy’ un GAZİANTEP/GÜNEYDOĞU bölge sorumluluğunu üstlenmektedir. Web sitemiz üzerinden ürünlerimizin detaylı resimlerini bulabilir, referanslarımıza ulaşabilirsiniz. “İşlerinizi hızlandırmak için buradayız” sloganı ile başlayan yolculuğumuza sizi daha da ileri taşıyabilmek için her türlü gücü ve imkanı sarf edeceğiz. 

GENEL BİLGİLENDİRME

Destek Merkezi

Analiz etme

Çalışmanın yapılacağı alan yada saha üzerinde uzman ekiplerimiz ön çalışma yapmaktadır. Bu sayede istediğiniz iş ve ürün hakkında daha doğru karar verebiliriz.

Yapım aşaması

Ön çalışmanın sonucunda gerçekleşen planlama aşamasından sonra ekiplerimiz montaj sürecine girer. Belirlenen süre zarfında iş tamamlanır ve hizmetinize sunulur.

Periyodik bakım

Ürünlerimizin uzun yıllar dayanıklı ve ilk günkü performansında çalışması için gerekli olan tüm periyodik bakımlar ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

Bakım & Onarım

Meydana gelebilecek hasarlardan dolayı ekiplerimiz son derece hızlı davranarak sorunun tespiti ve giderilmesi konusunda titizlikle çalışmaktadır.

© 2018 Teskon // Tüm Hakları Saklıdır. Lisanlı üründür.
Designed: Nar Medya Ajans